KONTAKT

SLEPTO s.r.o.
Strádova 938/6, České Budějovice CZ
tel: +420 380 428 666 , +420 702 846 070
slepto@slepto.cz

Potřebujete poradit?

 

 

 

 

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » Samolepiace suché zipsy

Samolepiace suché zipsy

Samolepiaci suchý zips 3M je dokonalý systém spojenia využívaný v najrôznejších priemyselných odvetviach od automobilového priemyslu až po reklamný priemysel. Samolepiace suché zipsy sa vyznačujú jednoduchou a rýchlou aplikáciou a vysokou odolnosťou proti starnutiu. Môžete ich aplikovať v rôznych prostrediach (interiér alebo exteriér) a pri rôznych podmienkach (vlhkosť, teplo, zima). Samolepiace suché zipsy 3M sú odolné voči zmäkčovadlám, vibráciám a UV žiareniu a majú výbornú pevnosť v ťahu a šmyku. Samolepiaci suchý zips sa skladá z háčkového a smyčkového dielu, alebo v prípade 3M Dual Lock plastových hríbiku a na druhej strane je vrstva kaučukového, alebo akrylového lepidla. Samolepiaci suchý zips je skvelý pomocník, keď potrebujete vytvoriť pevné, ale napriek tomu rozoberateľné spojenie.

3M samolepiaci suché zipsy majú 2 hlavné systémy:

Dual lock systém a Scotchmate systém

Usporiadať podľa 
Výrobca  běžná cena 25,99 €

Cena od 17,96 €

skladom


běžná cena 25,99 €

Cena od 17,96 €

skladom


běžná cena 48,40 €

Cena od 35,92 €

skladom


běžná cena 25,99 €

Cena od 17,96 €

skladom


běžná cena 25,99 €

Cena od 17,96 €

skladom 

Samolepiaci suchý zips 3M ponúkame vo variante s kaučukovým lepidlom a akrylátovým lepidlom.

Samolepiaci suchý zips 3M s kaučukovým lepidlom - kaučukové lepidlo je určené na všeobecné aplikácie v interiéri. Teplotná odolnosť samolepiaceho suché zipsu s kaučukovým lepidlom je približne 50°C dlhodobo a krátkodobo cca 70°C.

Samolepiaci suchý zips 3M s akrylovým lepidlom - akrylové lepidlo je určené pre aplikácie ako v interiéri, tak exteriéri. Teplotná odolnosť je u akrylového lepidla cca 70°C dlhodobo a krátkodobo cca 93°C. Samolepiaci suchý zips s akrylovým lepidlom je odolný voči UV žiareniu a zmäkčovadlám.

Samolepiaci suchý zips na princípe háčikov a smyčiek

 

 

Samolepiaci suchý zips 3M dual lock na princípe hríbikov

 

 

Samolepiaci suchý zips 3M dual lock sa vyznačuje jednoduchou aplikáciou a vysokou odolnosťou proti starnutiu. Oproti bežnému suchému zipsu na princípe háčikov a smyčiek je samolepiaca suchý zips 3M dual lock tiež odolný proti prachu a vode.

Princíp hríbikov u suchého zipsu 3M Dual lock

Pri spojení sa so obe strany samolepiaceho suchého zipsu 3M dual lock k sebe pritlačia a stovky hlavičiek hříbkovitého tvaru do seba zapadnú. Akonáhle do seba hlavičku zipsu 3M dual lock správne zapadnú, budete počuť cvaknutie. Samolepiace suché zipsy 3M dual lock nahradí nevzhľadné mechanické prichytenie.

Samolepiaci suchý zips 3M Dual lock je ponúkaný v niekoľkých variantoch, ktoré sa lyší použitím lepidla (kaučukové alebo akrylátové) a hustotou hríbiku, ktorá je udávaná na cm2. Čím väčšia hustota hríbiku na cm2, tým väčšia je výsledná pevnosť samolepiaceho suché zipsu 3M Dual lock.

Samolepiaci suchý zips 3M dual lock s kaučukovým lepidlom je vhodný pre všeobecné aplikácie v interiéroch, zatiaľ čo 3M dual lock s akrylovým lepidlom je vhodný ako do interiéru, tak exteriéru. Samolepiaci suchý zips 3M dual lock ponúkame ako v čiernom, tak transparentnom prevedení, aby sme Vám ponúkli tú najlepšiu možnú voľbu pre vašu konkrétnu aplikáciu.

V prípade, že si predsa len nie ste istí, ktorý samolepiaci suchý zips 3M dual lock použiť, neváhajte sa obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá Vám so všetkým pomôže.