KONTAKT

SLEPTO s.r.o.
Strádova 938/6, České Budějovice CZ
tel: +420 380 428 666 , +420 702 846 070
slepto@slepto.cz

Potřebujete poradit?

 

 

 

 

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » Jednostranné lepiace pásky » Maskovacie pásky

Maskovacie pásky

Maskovacie pásky sú typické tým, že ľahko priľnú k lepenému povrchu, dobre drží a možno ich ľahko odstrániť bez zanechania zbytku lepidla. Maskovacie pásky sú vhodné najmä pre lakovacie práce, nátery a maskovanie. Výber vhodnej maskovacie pásky vždy závisí na konkrétnej aplikácii a konkrétnych požiadavkách. Maskovacie pásky možno ale použiť aj ako dočasné označenie alebo popis, pretože na niektoré typy možno ľahko písať.

Základná rada maskovacích pások má obvykle nosnú vrstvu z krepového papiera, ktorá nesie modifikované lepidlo na základe kaučukovej priskyřice. K dispozícii máme tiež maskovacie pásky, ktoré sú určené pre špeciálne aplikácie, kde je vyžadovaná vyššia teplota a vyššia chemické aj mechanické zaťaženie.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


Cena od 1,40 €

skladom 

Maskovacie pásky majú veľmi široké využitie od lakovníkov až po truhlára. Maskovacia páska môže mať nosič z krepového papiera, polyesteru, polyimidu alebo z PVC. Pri výbere vhodnej maskovacie pásky je dôležité brať do úvahy veľa faktorov ako je teplotná odolnosť, konkrétne aplikácie, odolnosť proti rozpúšťadlám atď. V našom portfóliu nájdete maskovacie pásky s rôznou teplotnou odolnosťou, v rôznych farbách a hrúbkach a pre rôzne použitie. Maskovacia páska je vhodný pomocník ako pri profesionálnej práci, tak aj pri domácom kutilstvo. Maskovacie pásky sú určené na najrôznejšie aplikácie a vďaka preverenej kvalite sa vám bude s týmito páskami pracovať ľahšie. Dodávame maskovacie pásky v rôznych šírkach a návinoch. V prípade, že si nie ste istí vhodným výberom maskovacie pásky, kontaktujte nás a my Vám radi pomôžeme vybrať tú správnu maskovaciu pásku pre vašej konkrétnej aplikácii.