KONTAKT

SLEPTO s.r.o.
Strádova 938/6, České Budějovice CZ
tel: +420 380 428 666 , +420 702 846 070
slepto@slepto.cz

Potřebujete poradit?

 

 

 

 

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » Samolepiace suché zipsy » 3M Dual Lock

Suchý zips 3M dual lock

3M Dual lock je samolepiaci upevňovací systém, ktorý vytvorí veľmi pevný a pružný spoj, ale zároveň máte možnosť opakovaného rozobratia. 3M suchý zips Dual lock je teda ideálnym riešením ak potrebujete pevný, ale zároveň rozoberateľný spoj.

3M Dual lock je moderný systém spojenia, ktorý nahradí nevzhľadné mechanické spojenia ako sú skrutky, západky atď. Nenarušuje štruktúru spojeného materiálu a je takmer neviditeľný.

Suchý zips 3M Dual lock funguje na princípe hřibovitých hlavičiek, ktoré do seba presne zapadajú a tým vytvorí pevný spoj, ktorý môžete až tisíckrát rozpojiť a zase spojiť.

Kompletný katalóg suchého zipsu 3M Dual Lock na stiahnutie tu: Samolepici_suche_zipy_3M.pdf

Usporiadať podľa 
Výrobca  


 

Samolepiaci suchý zips 3M dual lock sa vyznačuje jednoduchou aplikáciou a vysokou odolnosťou proti starnutiu. Oproti bežnému suchému zipsu na princípe háčikov a smyčiek je samolepiaca suchý zips 3M dual lock tiež odolný proti prachu a vode.

Princíp hríbikov u suchého zipsu 3M Dual lock

Pri spojení sa so obe strany samolepiaceho suchého zipsu 3M dual lock k sebe pritlačia a stovky hlavičiek hříbkovitého tvaru do seba zapadnú. Akonáhle do seba hlavičku zipsu 3M dual lock správne zapadnú, budete počuť cvaknutie. Samolepiace suché zipsy 3M dual lock nahradí nevzhľadné mechanické prichytenie.

Samolepiaci suchý zips 3M Dual lock je ponúkaný v niekoľkých variantoch, ktoré sa lyší použitím lepidla (kaučukové alebo akrylátové) a hustotou hríbiku, ktorá je udávaná na cm2. Čím väčšia hustota hríbiku na cm2, tým väčšia je výsledná pevnosť samolepiaceho suché zipsu 3M Dual lock.

Samolepiaci suchý zips 3M dual lock s kaučukovým lepidlom je vhodný pre všeobecné aplikácie v interiéroch, zatiaľ čo 3M dual lock s akrylovým lepidlom je vhodný ako do interiéru, tak exteriéru. Samolepiaci suchý zips 3M dual lockponúkame ako v čiernom, tak transparentnom prevedení, aby sme Vám ponúkli tú najlepšiu možnú voľbu pre vašu konkrétnu aplikáciu.

V prípade, že si predsa len nie ste istí, ktorý samolepiaci suchý zips 3M dual lock použiť, neváhajte sa obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá Vám so všetkým pomôže.