KONTAKT

SLEPTO s.r.o.
Strádova 938/6, České Budějovice CZ
tel: +420 380 428 666 , +420 702 846 070
slepto@slepto.cz

Potřebujete poradit?

 

 

 

 

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » Jednostranné lepiace pásky » Označovacie farebné pásky

Označovacie farebné pásky

Označovacie farebné lepiace pásky sú vhodné a obľúbené predovšetkým v prípadoch, kde je vyžadovaná tvárnosť, farebná pestrosť, odolnosť proti oderu a čisté odstránenie bez zanechania zbytku lepidla. Označovacie farebné lepiace pásky sú ponúkané v rôznych farbách a prevedeniach a sú určené najmä pre farebné kódovanie, označovanie, maskovanie a ochranne povrchu pri lakovaní, pieskovanie atď. Označovacie farebné lepiace pásky a výstražné lepiace pásky pomáhajú zvýšiť bezpečnosť a prehľadnosť na pracoviskách. Označovacia farebná lepiaca páska je tiež dosť používaná na značenie pracovísk a pracovných stolov vo firmách, ktoré používajú systémy 5S, Kaizen atď. Výstražné lepiace pásky zase dokážu upozorniť na nebezpečný úsek na pracovisku, alebo na miesto, kde je potrebné brať zvýšenú opatrnosť.

Usporiadať podľa 
Výrobca  
 

Označovacie farebné lepiace pásky sú zložené z měkčenného PVC rôznych farieb a opatrené kaučukovým lepidlem. Označovací farebné lepiace pásky sú v dnešnej dobe obľúbené oproti malovanému značenie, práve pre ich flexibilitu. Farebné lepiacej pásky je možné ľahko a rýchlo aplikovať nalepením na podlahu a ihneď tak vytvoriť farebný označený priestor. V prípade zmeny pracovného priestoru, alebo koridoru možno farebnú lepiacu pásku ľahko strhnúť bez zanechania zbytku lepidla na podlahe. Označovacie farebné lepiace pásky sú vysoko odolné proti oderu.

Farebná lepiaca páska môže byť použitá aj na iné aplikácie ako je farebné značenie. Farebné lepiace pásky sa tiež používajú ako maskovacie pásky pri pieskovaní. Označovacie farebné lepiace pásky sú vďaka nosnej vrstve z měkčenného PVC odolné voči abrazívnemu namáhaniu a preto sú obľúbené pri pieskovaní. Farebné lepiace pásky sú tiež veľmi obľúbené pri lakovnícke maskovaní. Farebné lepiace pásky sú výborné pri maskovaní rôznych zaoblených tvarov ako sú kruhy, oblúky atď. Farebná lepiaca páska je veľmi flexibilná, prieťažná a pevná a pri odtrhnutie nezanecháva zbytky lepidla na povrchu a nepoškodzuje lak. Výstražné pásky sú bezpečnostné pásky, ktoré sa používajú pri vyznačenie nebezpečných priestorov na pracovisku, schodisku alebo verejných priestorov. Výstražné pásky sú šrafované pod uhlom 45 a majú rôzne farebné prevedenia.