Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. O nás

O NÁS

 

Eshop SLEPTO.SK pre vás prevádzkujeme od roku 2014. Odvtedy sa vám snažíme ukázať, že sú aj iné spôsoby spojenia ako klince, nity a skrutky, a že keď sa povie slovo „zlepiť“, neznamená to vždy len siahnuť po silikóne alebo mamutu.

Lepenie nás jednoducho baví a možnosti, ktoré dnešná doba ponúka sú jednoducho úžasné. Napadlo by vás niekedy, že niekto prilepí sekundovým lepidlom vysokozdvižný vozík k tyči a zdvihne ho žeriavom do vzduchu a nechá ho tam hodinu visieť? No úprimne nás tiež nie, ale borci z 3M to urobili a bol z toho poriadny poprask. Dokonca sú aj v Guinnesovej knihe rekordov a ich sekundka 3M PR20 je vážne super.

Na lepenie je krásny, že neexistuje žiadna univerzálna páska alebo lepidlo, ktorá sa použije na všetko. Na každú aplikáciu, materiál a podmienky existuje špeciálny produkt, ktorý je ten najvhodnejší. A od toho sme tu práve my – tím SLEPTO.SK a strašne radi vám so všetkým ohľadom lepenia poradíme a pomôžeme.

V lepení sa fakt vyznáme a radi vymýšľame a navrhujeme konkrétne pásky, zipsy alebo lepidlá priamo na vaše aplikácie.

A že to robíme dobre nám dokazujú tisíce spokojných klientov a firiem, ktorí nám veria a spoliehajú sa na naše produkty od roku 2014.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

sme SLEPTO.SK

a pomáhame vám vytvárať pevné spojenia.

slepto@slepto.cz | +420 702 846 070

Volajte a píšte každý deň od 8:00 - 18:00 hodín.

Sme tu preto, aby sme Vám pomohli s výberom tej najvhodnejšej pásky, lepidla alebo suchého zipsu.

Copyright © 2014 - 2022 SLEPTO, s.r.o. , Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk