Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Ako postupovať v prípade reklamácie

 

  • Vyplňte, prosím, špeciálne reklamačný formulár SLEPTO.CZ, ktorý je k dispozícii na stiahnutie v spodnej časti tejto stránky. Náš reklamačný formulár je vytvorený v súbore excel a jeho vyplnenie by tak pre Vás malo byť jednoduché a rýchle.
  • Formulár si stiahnite na disk Vášho počítača a potom otvorte a vyplňte žlto označené polia. Odporúčame uvedenú závadu popísať čo najpodrobnejšie.
  • Vyplnený formulár je potrebné vytlačiť a opatriť podpisom a pečiatkou.
  • Následne vložte reklamačný formulár do zásielky vrátane reklamovaného tovaru. Tovar je nutné zabaliť tak, aby obal dostatočne bránil poškodeniu reklamovaného výrobku počas prepravy a to vrátane obalu výrobku. Spolu s reklamačným formulárom SLEPTO.CZ je nutné priložiť kópiu daňového dokladu - faktúry. Tovar je nutné zaslať vždy kompletný - nie je možné zaslať iba reklamovanú časť.
  • Následne tovar odošlite na adresu SLEPTO, s.r.o., U čertík 220/11, 370 10 České Budějovice, Česká Republika

 

Vybavenie reklamácie

Na základe Vami priložených podkladov bude Vaša reklamácia odborne posúdená a bude stanovený jej následný postup. Oprávnenosť či neoprávnenosť reklamácie vždy posudzuje výrobca, dovozca tovaru alebo oprávnená osoba, ktorý vydá svoje písomné stanovisko k reklamácii. V prípade, že bude reklamácia uznaná ako oprávnená, bude Vám zaslaný nový výrobok, nový kus alebo vrátená kúpna cena na Váš bankový účet. Vrátenie peňazí pomocou zloženky nie je možný. V prípade oprávnenej reklamácie majú naši zákazníci nárok na úhradu vzniknutých nákladov spojených s reklamáciou (poštovného) v primeranej výške. V prípade neoprávnenej reklamácie môže predávajúci naúčtovať Kupujúcemu vzniknuté prepravné náklady.

V prípade, že máte nejaké otázky ohľadom reklamácie, neváhajte nás kontaktovať na našej zákazníckej linke alebo emailu.

 


 

Reklamačný formulár SLEPTO.CZ si môžete stiahnuť tu:Reklamani_protokol.xlsx

 

 


KONTAKTNÉ ÚDAJE

sme SLEPTO.SK

a pomáhame vám vytvárať pevné spojenia.

slepto@slepto.cz | +420 702 846 070

Volajte a píšte každý deň od 8:00 - 18:00 hodín.

Sme tu preto, aby sme Vám pomohli s výberom tej najvhodnejšej pásky, lepidla alebo suchého zipsu.

Copyright © 2014 - 2022 SLEPTO, s.r.o. , Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk