Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Všetko o nákupe
  3. Termín doručenia tovaru

Termín dodania tovaru

Naším cieľom je, aby ste objednaný tovar dostali v čo najkratšom možnom termíne a vždy sa pre to snažíme urobiť maximum. Po každej objednávke Vám vždy zašleme najneskôr do 24 hodín (väčšinou to ale býva v rádu niekoľkých hodín, niekedy aj desiatok minút) potvrdzujúci email, kde Vám oznámime, že sme objednávku prijali a tiež jej presný termín dodania. Spravidla termín dodania u skladových položiek býva 2 - 4 pracovné dni. V deň odoslania tovaru Vám navyše bude zaslaný email s číslom zásielky, ktoré môžete sledovať na stránkach prepravca a vedieť tak, kde sa Vaša zásielka práve nachádza.

Pre orientačné termín dodania Vám vždy napovie skladová dostupnosť u jednotlivých produktov.

Skladom - tento tovar býva štandardne skladom a býva odoslaný v priebehu 1 - 3 pracovných dní.

Na dotaz - takto označený tovar štandardne nie je skladom a jeho objednanie je zákazkové. Termín dodania u takto objednaného tovaru býva 1 - 2 týždne a líši sa podľa typu produktu a množstva. U zakázkovo objednávaného tovaru môže byť vyžadována platba vopred.

V prípade, že potrebujte vedieť presný termín dodania alebo skladové množstvo ešte pred objednaním, neváhajte nás kontaktovať na našej zákazníckej linke alebo našom emaile, kde Vám všetky podrobnosti radi povieme.

 


Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk