Úvod » Obojstranné lepiace pásky » Akrylové penové pásky VST » AG116 Obojstranná lepiaca páska šedá tl.1.1mm


        

AG116 Obojstranná lepiaca páska šedá tl.1.1mm

Sivá akrylová obojstranná gélová páska vhodná na lepenie povrchov s vyššou povrchovou energiou ako sú kovy, niektoré plasty, sklo, kompozitné materiály, keramika, lakované drevo atď. Páska má výbornú adhéziu k automobilovým plastom a lakovanej ocele.

skladom

 

Číslo produktu: AG116
Rozmer pásky: Zvoľte si požadovanú šírku pásky vo variantoch produktu dole pod popisom produktu
Cena od bez DPH: 12,98 €
Cena od s DPH (21 %):
15,71 €

VYBERTE SI POŽADOVANÚ VARIANTU PRODUKTU

Šedá akrylová obojstranná lepiaca páska AG116 tl.1.1mm

 

Šedá akrylová obojstranná páska vhodná na lepenie povrchov s vyššou povrchovou energiou ako sú kovy, väčšina plastov, sklo, kompozitné materiály, keramika, lakované drevo a pod. Obojstranná lepiaca páska AG116 má výbornú adhéziu k automobilovým plastom a lakovanej oceli. Vhodná na použitie v interiéri a exteriéri.

 

Páska sa vyznačuje vysokou teplotnou odolnosťou od -40°C až do +100°C dlhodobo, krátkodobo až +160°C, výborne odoláva UV žiareniu, starnutiu, vode a väčšine chemikálií.

 

Obojstranná lepiaca páska AG116 sa používa napríklad pri výrobe okien a dverí, v kovovýrobe, na lepenie emblémov a ochranných líšt na automobily, na lepenie skiel do hliníkových rámov a pod. Táto obojstranná páska nie je vhodná na lepenie polyetylénu a polypropylénu.

 

Hustota peny pásky: 780 kg/m3

 

Pevnosť v ťahu: 58.6 N/cm

 

Návin pásky: 33m

 

Hrúbka: 1.1mm