Úvod » Obojstranné lepiace pásky » Akrylové penové pásky VST » AC204 Obojstranná lepiaca páska transparentná tl.2mm


        

AC204 Obojstranná lepiaca páska transparentná tl.2mm

Transparentná akrylová obojstranná gélová páska vhodná predovšetkým na lepenie skla alebo priehľadných plastov. Je tvorená z veľmi mäkké, lepivé a prispôsobivé peny, ktorá má vynikajúce vlastnosti a je vhodná na lepenie v interiéri aj exteriéri.

skladom

 

Číslo produktu: AC204
Rozmer pásky: Zvoľte si požadovanú šírku pásky vo variantoch produktu.
Cena od bez DPH: 12,12 €
Cena od s DPH (21 %):
14,67 €

VYBERTE SI POŽADOVANÚ VARIANTU PRODUKTU

Transparentná akrylová obojstranná lepiaca páska AC204 tl.2mm

 

Priehľadná akrylová obojstranná páska, ktorá sa používa predovšetkým na lepenie skla alebo čírych plastov, pretože vytvorí pevný a neviditelý spoj. Táto obojstranná lepiaca páska je tvorená z veľmi mäkké, lepivé a prispôsobivé peny, ktorá má vynikajúce vlastnosti a je vhodná na lepenie v interiéri a exteriéri. Lepiaca vrstva je chránená červenou krycou fóliou.

 

Páska sa vyznačuje vysokou teplotnou odolnosťou od -40°C až do + 100°C dlhodobo, krátkodobo až + 150°C, výborne odoláva UV žiareniu, starnutiu, vode a väčšine chemikálií.

 

Obojstranná lepiaca páska AC204 sa používa napríklad pri výrobe solárnych panelov, pri lepení sklenených priečok, okien, dverí a bezpečnostných skiel. Ďalej sa táto obojstranná páska používa pre lepenie povrchov s vyššou a strednou povrchovou energiou ako je napríklad nerezová oceľ, hliník, kompozity, alebo lakované povrchy.

 

Hustota peny pásky: 1000 kg/m3

 

Pevnosť v ťahu: 48.95 N/cm

 

Návin pásky: 16.5m

 

Hrúbka: 2mm