Úvod » Obojstranné lepiace pásky » 3M VHB akrylové pásky » 4918F 3M VHB obojstranná lepiaca páska tl.2mm


        

4918F 3M VHB obojstranná lepiaca páska tl.2mm

Transparentná akrylová obojstranná gélová páska 3M VHB vhodná predovšetkým na lepenie skla alebo priehľadných plastov. Je tvorená z veľmi mäkké, lepivé a prispôsobivé peny, ktorá má vynikajúce vlastnosti a je vhodná na lepenie v interiéri aj exteriéri.

skladom

 

Číslo produktu: 4918F
Rozmer pásky: Zvoľte si požadovanú šírku pásky vo variantoch produktu dole pod popisom produktu
Cena od bez DPH: 15,72 €
Cena od s DPH (21 %):
19,02 €

VYBERTE SI POŽADOVANÚ VARIANTU PRODUKTU

4918F 3M VHB transparentná obojstranná lepiaca páska tl. 2mm

 

Transparentná obojstranná lepiaca páska 3M VHB 4918F, ktorá sa používa predovšetkým na lepenie skla alebo čírych plastov, pretože vytvorí pevný a číry spoj. Táto obojstranná lepiaca páska 3M VHB je tvorená z veľmi mäkké, lepivé a prispôsobivé peny, ktorá má vynikajúce vlastnosti a je vhodná na lepenie v interiéri a exteriéri. Lepiaca vrstva pásky je chránená červenou krycou fóliou.

 

Páska sa vyznačuje vysokou teplotnou odolnosťou od - 40°C až do + 93°C dlhodobo, krátkodobo až + 150°C, výborne odoláva UV žiareniu, starnutiu, vode a väčšine chemikálií.

 

Obojstranná lepiaca páska 3M VHB 4918F sa používa napríklad pri výrobe solárnych panelov, pri lepení sklenených priečok, okien, dverí a bezpečnostných skiel. Ďalej sa táto obojstranná páska používa pre lepenie povrchov s vyššou a strednou povrchovou energiou ako je napríklad nerezová oceľ, hliník, kompozity, alebo lakované povrchy.

 

Hustota peny pásky: 960 kg / m3

Návin pásky: 16.5m

Hrúbka: 2mm